Menu

Zahradní souprava BRAVO ROJAPLAST 180 cm

9 733 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Zahradní souprava BRAVO skládá ze dvou lavic a stolu a je dodávána ve dvou variantách: 160 cm a 180 cm.Je vyrobena z borovicového dřeva s kovovou podnoží.Dřevo je impregnováno v dubové barvě + lakované.Velkou výhodou tohoto setu je možnost... Celý popis

Informace o produktu Zahradní souprava BRAVO ROJAPLAST 180 cm

Na níže uvedených eshopech se prodává Zahradní souprava BRAVO ROJAPLAST 180 cm a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Zahradní souprava BRAVO ROJAPLAST 180 cm v akci?


9 733 Kč



Produkt Zahradní souprava BRAVO ROJAPLAST 180 cm z kategorie Zahradní sestavy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Inpostele.cz za cenu 9 733 Kč.

Informace o Zahradní souprava BRAVO ROJAPLAST 180 cm


Zahradní souprava BRAVO skládá ze dvou lavic a stolu a je dodávána ve dvou variantách: 160 cm a 180 cm.Je vyrobena z borovicového dřeva s kovovou podnoží.Dřevo je impregnováno v dubové barvě + lakované.Velkou výhodou tohoto setu je možnost složení podnože - je tak jednodušší ho uložit či převážet.FSC certifikace - zaručuje kvalitu použitého materiálu.Barva:dub - impregnaceMateriál: borovice Rozměry stolu: šířka: 160 / 180 cmhloubka: 60 cmvýška: 76 cmnosnost: 50 kgRozměry lavice:šířka: 160 / 180 cmhloubka: 30 cmvýška: 88 cmnosnost: 3 x 90 kgVýběr šířky soupravy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Hmotnost:65 kgDodáváno v demontu.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
9 733
VÝŠKA STOLU
76 cm
TYP STOLU
Jídelní
TYP STOLU
Zahradní
DEKOR
Dub
MATERIÁL NOHOU
Kov

Často kladené otázky k Zahradní souprava BRAVO ROJAPLAST 180 cm


❓ Kolik stojí Zahradní souprava BRAVO ROJAPLAST 180 cm?

Produkt Zahradní souprava BRAVO ROJAPLAST 180 cm můžete zakoupit již od 9 733Kč v eshopu Inpostele.cz

❓ Kde koupit Zahradní souprava BRAVO ROJAPLAST 180 cm?

Produkt Zahradní souprava BRAVO ROJAPLAST 180 cm si můžete zakoupit například v eshopu Inpostele.cz

❓ Je Zahradní souprava BRAVO ROJAPLAST 180 cm skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Zahradní souprava BRAVO ROJAPLAST 180 cm skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Inpostele.cz


Vyhledávejte další zahradní sestavy podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší zahradní sestavy.

Dále pro Vás máme zahradní sestavy podle ceny


Hledáte další výrobky od značky rojaplast?


Od značky rojaplast máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od rojaplast.