Menu

Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá

2 825 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie je uzpůsobena k montáži na desku vedle... Celý popis

Informace o produktu Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá

Na níže uvedených eshopech se prodává Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá v akci?


2 825 Kč



Produkt Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá z kategorie Vodovodní baterie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Houseland.cz za cenu 2 825 Kč.

Informace o Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá


Představujeme vám krásnou, extrémně funkční a moderní baterii. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Baterie je uzpůsobena k montáži na desku vedle umyvadla. Díky speciální výrobní fázi je odolná a snadno se čistí. Podívejte se i na další výrobky ze série Modo. Specifikace produktu: Typ baterie: umyvadlová Způsob montáže baterie: pracovní deska Materiál: mosaz Barva: černá Povrchová úprava baterie: černá matná Technologie lakování: galvanické pokovování Typ hlavy: keramika Výška: 35,5 cm Rozsah hubice: 19,5 cm Průměr připojení: 3/8 palce Perlátor: nad hlavou Hadice v ceně: 50 cm Výrobce: Rea

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
2 825
🔘 EAN
Design
Hranatý
Montáž
Stojánková
Ovládání
Páková
Typ baterie
Vysoká
Výška
35,5 cm

Často kladené otázky k Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá


❓ Kolik stojí Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá?

Produkt Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá můžete zakoupit již od 2 825Kč v eshopu Houseland.cz

❓ Kde koupit Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá?

Produkt Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá si můžete zakoupit například v eshopu Houseland.cz

❓ Je Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Houseland.cz

❓ Jaký je EAN kód Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá?

EAN kód pro výrobek Umyvadlová baterie Rea Modo vysoká černá je: 5902557359479


Vyhledávejte další vodovodní baterie podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší vodovodní baterie.

Dále pro Vás máme vodovodní baterie podle ceny


Hledáte další výrobky od značky rea?


Od značky rea máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od rea.