Menu

Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz

1 499 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Bez vytváření nadměrného množství nečistot a hluku zvládne dělení materiálu, odstraňování barev, linolea, odstraňování spár dlažby, prořezávání sádrokartonu, podřezávání zárubní, broušení dřevěných ploch a další obdobné... Celý popis

Informace o produktu Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz

Na níže uvedených eshopech se prodává Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz v akci?


1 499 Kč



Produkt Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz z kategorie Brusky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Kokiskashop.cz za cenu 1 499 Kč.

Informace o Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz


Bez vytváření nadměrného množství nečistot a hluku zvládne dělení materiálu, odstraňování barev, linolea, odstraňování spár dlažby, prořezávání sádrokartonu, podřezávání zárubní, broušení dřevěných ploch a další obdobné řemeslné práce. Všechny nástavce snadno vyměníte díky rychloupínacímu systému. S měkčeným držadlem vydržíte pracovat bez bolavých rukou o něco déle. Přídavná rukojeť s dvěma nastavitelnými pozicemi zvýší vaši přesnost při práci. Kabel o délce 2 m vám zajistí volnost pohybu při práci. O zapojení do elektrické sítě vás bude informovat stavová LED kontrolka. Technické údaje: příkon: 350 W napětí: 230 – 240 V / 50 Hz otáčky naprázdno: 11 000 - 21 000 min délka kabelu: 2 m barva: šedá hmotnost brusky: 1,5 kg hmotnost balení: 2,06 kg rozměry balení: 33,5 x 9 x 11,5 cm Obsah balení: 1 x bruska

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🛒 Obchod
💰 Cena
1 499
🔘 EAN

Často kladené otázky k Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz


❓ Kolik stojí Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz?

Produkt Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz můžete zakoupit již od 1 499Kč v eshopu Kokiskashop.cz

❓ Kde koupit Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz?

Produkt Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz si můžete zakoupit například v eshopu Kokiskashop.cz

❓ Je Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Kokiskashop.cz

❓ Jaký je EAN kód Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz?

EAN kód pro výrobek Oscilační bruska Powerplus, 350 W, 50 Hz je: 5400338072536


Vyhledávejte další brusky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší brusky.

Dále pro Vás máme brusky podle ceny