Menu

ModernClock Nástěnné hodiny Leoš černé

625 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Nástěnné hodiny Leoš mají styl. Proto se stanou nádherným doplňkem každého interiéru. Pozoruhodná specifičnost a netradičnost vytvoří jedinečnou atmosféru. Výhodou je i černá barva, která se snadno kombinuje. Hodiny lze zavěsit... Celý popis

Informace o produktu ModernClock Nástěnné hodiny Leoš černé

Na níže uvedených eshopech se prodává ModernClock Nástěnné hodiny Leoš černé a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají ModernClock Nástěnné hodiny Leoš černé v akci?


625 Kč



Produkt ModernClock Nástěnné hodiny Leoš černé z kategorie Hodiny si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Houseland.cz za cenu 625 Kč.

Informace o ModernClock Nástěnné hodiny Leoš černé


Nástěnné hodiny Leoš mají styl. Proto se stanou nádherným doplňkem každého interiéru. Pozoruhodná specifičnost a netradičnost vytvoří jedinečnou atmosféru. Výhodou je i černá barva, která se snadno kombinuje. Hodiny lze zavěsit na háček na stěnu. Rozměry: 33 x 33 cm

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
625
Materiál
Sklo
Průměr
33 cm
Typ strojku
Bateriový
Šířka
Výška

Často kladené otázky k ModernClock Nástěnné hodiny Leoš černé


❓ Kolik stojí ModernClock Nástěnné hodiny Leoš černé?

Produkt ModernClock Nástěnné hodiny Leoš černé můžete zakoupit již od 625Kč v eshopu Houseland.cz

❓ Kde koupit ModernClock Nástěnné hodiny Leoš černé?

Produkt ModernClock Nástěnné hodiny Leoš černé si můžete zakoupit například v eshopu Houseland.cz

❓ Je ModernClock Nástěnné hodiny Leoš černé skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají ModernClock Nástěnné hodiny Leoš černé skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Houseland.cz


Vyhledávejte další hodiny podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší hodiny.

Dále pro Vás máme hodiny podle ceny


Hledáte další výrobky od značky modernclock?


Od značky modernclock máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od modernclock.