Menu

Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm

399 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Pánev z řady Flint je jedna ze základních druhů nádobí, po které byste měli sáhnout. Je vyrobena z vysoce odolného hliníku s vnitřním marble povrchem, který je odolný vůči oděru a vysokým teplotám, zabraňuje připalování a umožňuje... Celý popis

Informace o produktu Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm

Na níže uvedených eshopech se prodává Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm v akci?


399 Kč



Produkt Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm z kategorie Pánve si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 399 Kč.

Informace o Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm


Pánev z řady Flint je jedna ze základních druhů nádobí, po které byste měli sáhnout. Je vyrobena z vysoce odolného hliníku s vnitřním marble povrchem, který je odolný vůči oděru a vysokým teplotám, zabraňuje připalování a umožňuje zdravé vaření. Pánev má silné dno a elegantní soft rukojeť pro snadnou manipulaci. Lze použít na všechny typy varných desek, včetně indukce. Díky použitým materiálům se snadno udržuje a čistí. Záruka 3 roky.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
399
🔘 EAN
Barva
šedá

Často kladené otázky k Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm


❓ Kolik stojí Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm?

Produkt Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm můžete zakoupit již od 399Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm?

Produkt Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz

❓ Jaký je EAN kód Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm?

EAN kód pro výrobek Lamart LT1174 pánev Flint, 26 cm je: 8590669285327


Vyhledávejte další pánve podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší pánve.

Dále pro Vás máme pánve podle ceny


Hledáte další výrobky od značky lamart?


Od značky lamart máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od lamart.