Menu

Křeslo WESSON 2, černá látka/šedá látka/olše

4 570 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Křeslo Potahová látka: Inari 100 = černá látka / Inari 90 = šedá látka Podnož a područky ze dřeva, odstín olše. Materiál: polyuretanová pěna T25 Rozměry (dxšxv): 65 x 75 x 100 cm Výška sedu: 41 cm Hloubka sedu: 42 cm Záruka... Celý popis

Informace o produktu Křeslo WESSON 2, černá látka/šedá látka/olše

Na níže uvedených eshopech se prodává Křeslo WESSON 2, černá látka/šedá látka/olše a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Křeslo WESSON 2, černá látka/šedá látka/olše v akci?


4 570 Kč



Produkt Křeslo WESSON 2, černá látka/šedá látka/olše z kategorie Křesla si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Nejlevnejsinabytek.cz za cenu 4 570 Kč.

Informace o Křeslo WESSON 2, černá látka/šedá látka/olše


Křeslo Potahová látka: Inari 100 = černá látka / Inari 90 = šedá látka Podnož a područky ze dřeva, odstín olše. Materiál: polyuretanová pěna T25 Rozměry (dxšxv): 65 x 75 x 100 cm Výška sedu: 41 cm Hloubka sedu: 42 cm Záruka 24 měsíců.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
4 570
Typ
čalouněné,pohupovací,s dřevěnou područkou
Typ nohou
ohýbané nohy
Materiál
látka,ohýbané dřevo
Materiál nožek
dřevěné nožky
Šířka
65cm

Často kladené otázky k Křeslo WESSON 2, černá látka/šedá látka/olše


❓ Kolik stojí Křeslo WESSON 2, černá látka/šedá látka/olše?

Produkt Křeslo WESSON 2, černá látka/šedá látka/olše můžete zakoupit již od 4 570Kč v eshopu Nejlevnejsinabytek.cz

❓ Kde koupit Křeslo WESSON 2, černá látka/šedá látka/olše?

Produkt Křeslo WESSON 2, černá látka/šedá látka/olše si můžete zakoupit například v eshopu Nejlevnejsinabytek.cz

❓ Je Křeslo WESSON 2, černá látka/šedá látka/olše skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Křeslo WESSON 2, černá látka/šedá látka/olše skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Nejlevnejsinabytek.cz


Vyhledávejte další křesla podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší křesla.

Dále pro Vás máme křesla podle ceny


Hledáte další výrobky od značky smartshop?


Od značky smartshop máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od smartshop.