Menu

Konferenční stolek VESPA Halmar

1 716 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Stylový konferenční stolek VESPA svým modernním vzhledem zapadne do každého obývacího pokoje. Stolní deska ve tvaru podnosu s vyvýšenými okraji je vyrobená z laminované DTD v barvě příroního dřeva a černého melaminu. Pevné ocelové... Celý popis

Informace o produktu Konferenční stolek VESPA Halmar

Na níže uvedených eshopech se prodává Konferenční stolek VESPA Halmar a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Konferenční stolek VESPA Halmar v akci?


1 716 Kč



Produkt Konferenční stolek VESPA Halmar z kategorie Konferenční stolky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Inpostele.cz za cenu 1 716 Kč.

Informace o Konferenční stolek VESPA Halmar


Stylový konferenční stolek VESPA svým modernním vzhledem zapadne do každého obývacího pokoje. Stolní deska ve tvaru podnosu s vyvýšenými okraji je vyrobená z laminované DTD v barvě příroního dřeva a černého melaminu. Pevné ocelové mohy lakované v černé barvě dodávají nábytku industriální vzhled. Barva: přírodní / černáMateriál: laminovaná DTD / melamin / ocelRozměry: šířka: 100 cmhloubka: 60 cmvýška: 39 cmDodáváno v demontu. 

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
1 716 Kč
🔘 EAN
BARVA
Černá
BARVA
Hnědá
STYL
Minimalistický
STYL
Industriální
STYL
Moderní

Často kladené otázky k Konferenční stolek VESPA Halmar


❓ Kolik stojí Konferenční stolek VESPA Halmar?

Produkt Konferenční stolek VESPA Halmar můžete zakoupit již od 1 716Kč v eshopu Inpostele.cz

❓ Kde koupit Konferenční stolek VESPA Halmar?

Produkt Konferenční stolek VESPA Halmar si můžete zakoupit například v eshopu Inpostele.cz

❓ Je Konferenční stolek VESPA Halmar skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Konferenční stolek VESPA Halmar skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Inpostele.cz

❓ Jaký je EAN kód Konferenční stolek VESPA Halmar?

EAN kód pro výrobek Konferenční stolek VESPA Halmar je: 2010001188834


Vyhledávejte další konferenční stolky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší konferenční stolky.

Dále pro Vás máme konferenční stolky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky halmar?


Od značky halmar máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od halmar.