Menu

Kanlux 33120

240 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Komponent pro vytvoření podhledového svítidla. IP44 - odolné vůči stříkající vodě.Balení neobsahuje objímku. Vhodné patice: Gx5,3/GU10. Žárovky nejsou součástí balení. Celý popis

Informace o produktu Kanlux 33120

Na níže uvedených eshopech se prodává Kanlux 33120 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Kanlux 33120 v akci?


240 Kč



Produkt Kanlux 33120 z kategorie Svítidla si můžete zakoupit například v internetovém obchodě SvetSvitidel.cz za cenu 240 Kč.

Informace o Kanlux 33120


Komponent pro vytvoření podhledového svítidla. IP44 - odolné vůči stříkající vodě.Balení neobsahuje objímku. Vhodné patice: Gx5,3/GU10. Žárovky nejsou součástí balení.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
240
🔘 EAN
Barva
Černá

Často kladené otázky k Kanlux 33120


❓ Kolik stojí Kanlux 33120?

Produkt Kanlux 33120 můžete zakoupit již od 240Kč v eshopu SvetSvitidel.cz

❓ Kde koupit Kanlux 33120?

Produkt Kanlux 33120 si můžete zakoupit například v eshopu SvetSvitidel.cz

❓ Je Kanlux 33120 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Kanlux 33120 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop SvetSvitidel.cz

❓ Jaký je EAN kód Kanlux 33120?

EAN kód pro výrobek Kanlux 33120 je: 5905339331205


Vyhledávejte další svítidla podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší svítidla.

Dále pro Vás máme svítidla podle ceny


Hledáte další výrobky od značky kanlux?


Od značky kanlux máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kanlux.