Menu

Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela

2 290 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Nová jídelní židle OSTELA se hodí do každého interiéru, ať už moderní nebo tradiční. Všude se dokonale ukáže. Disponuje s černými kovovými nohami, které dotvářejí její stabilitu a odolnost. Design židle je dotvořen vkusně prošitým... Celý popis

Informace o produktu Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela

Na níže uvedených eshopech se prodává Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela v akci?


2 290 Kč



Produkt Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela z kategorie Židle si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Inpostele.cz za cenu 2 290 Kč.

Informace o Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela


Nová jídelní židle OSTELA se hodí do každého interiéru, ať už moderní nebo tradiční. Všude se dokonale ukáže. Disponuje s černými kovovými nohami, které dotvářejí její stabilitu a odolnost. Design židle je dotvořen vkusně prošitým opěradlem, které vám nabídne sezení jako v bavlnce. V kombinaci béžové a hnědé ekokůže se skvěle hodí do moderní jídelny nebo kuchyně. Barva:béžová / hnědá / černáMateriál:eko kůže / kovRozměry:šířka: 53 cmhloubka: 56 cmvýška: 91 cmhloubka sedu: 40 cmvýška sedu: 47 cmoděruodolnost textilie podle testu Martindale: 100 000 oděrůNosnost:90 kgHmotnost:7 kgDodáváno v demontu.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
2 290 Kč
🔘 EAN
BARVA
Černá
BARVA
Hnědá
BARVA
Béžová
STYL
Moderní
STYL
Elegantní

Často kladené otázky k Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela


❓ Kolik stojí Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela?

Produkt Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela můžete zakoupit již od 2 290Kč v eshopu Inpostele.cz

❓ Kde koupit Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela?

Produkt Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela si můžete zakoupit například v eshopu Inpostele.cz

❓ Je Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Inpostele.cz

❓ Jaký je EAN kód Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela?

EAN kód pro výrobek Jídelní židle OSTELA Tempo Kondela je: 33420122902796


Vyhledávejte další Židle podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší Židle.

Dále pro Vás máme Židle podle ceny


Hledáte další výrobky od značky kondela?


Od značky kondela máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kondela.