Menu

Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm

799 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Kvalitní a cenově dostupný fóliovník je ideální pro pěstování rajčat, ale i jiné zeleniny. Poskytne vašim rostlinám optimální podmínky pro jejich růst a ochranu před nepříznivým počasím a proti škůdcům. Konstrukce je spojená... Celý popis

Informace o produktu Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm

Na níže uvedených eshopech se prodává Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm v akci?


799 Kč



Produkt Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm z kategorie Zahradní skleníky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 799 Kč.

Informace o Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm


Kvalitní a cenově dostupný fóliovník je ideální pro pěstování rajčat, ale i jiné zeleniny. Poskytne vašim rostlinám optimální podmínky pro jejich růst a ochranu před nepříznivým počasím a proti škůdcům. Konstrukce je spojená pomocí plastových spojů.Technické parametry a specifikace: plachta: PP 140 g/m² stabilní konstrukce s plastovými spojkami tloušťka trubek: 16 mm dveře mají zapínání na zip spodní část fóliovníku je delší, aby došlo k překrytí zeminou balení obsahuje sadu upevňovacích kolíků

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🛒 Obchod
💰 Cena
799
🔘 EAN
Barva
zelená

Často kladené otázky k Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm


❓ Kolik stojí Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm?

Produkt Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm můžete zakoupit již od 799Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm?

Produkt Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz

❓ Jaký je EAN kód Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm?

EAN kód pro výrobek Fóliovník na rajčata 100 x 50 x 150 cm je: 5900779810396


Vyhledávejte další zahradní skleníky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší zahradní skleníky.

Dále pro Vás máme zahradní skleníky podle ceny