Menu

Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml

229 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Balcann bio konopná mast je vhodná k pravidelné péči o suchou, podrážděnou pokožkou se sklony k šupinatění. Tato 100% přírodní konopná mast s obsahem 23 % konopných složek je vhodná i jako doplňková péče o pokožku při sklonu k... Celý popis

Informace o produktu Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml

Na níže uvedených eshopech se prodává Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml v akci?


229 Kč



Produkt Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml z kategorie Kosmetika si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Prozdravi.cz za cenu 229 Kč.

Informace o Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml


Balcann bio konopná mast je vhodná k pravidelné péči o suchou, podrážděnou pokožkou se sklony k šupinatění. Tato 100% přírodní konopná mast s obsahem 23 % konopných složek je vhodná i jako doplňková péče o pokožku při sklonu k atopickému ekzému a lupénce. Mast je určena především pro lokální ošetření problematických míst pokožky, intenzivně vyživuje, mírní nepříjemné pocity napětí a svědění. Je ideální i k ošetření dětské pokožky v oblasti plenek.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
229
🔘 EAN

Často kladené otázky k Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml


❓ Kolik stojí Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml?

Produkt Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml můžete zakoupit již od 229Kč v eshopu Prozdravi.cz

❓ Kde koupit Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml?

Produkt Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml si můžete zakoupit například v eshopu Prozdravi.cz

❓ Je Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Prozdravi.cz

❓ Jaký je EAN kód Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml?

EAN kód pro výrobek Annabis BIO Balcann konopná mast - 50 ml je: 8594167140188


Vyhledávejte další kosmetika podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší kosmetika.

Dále pro Vás máme kosmetika podle ceny


Hledáte další výrobky od značky annabis?


Od značky annabis máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od annabis.